Trilogy Rock

Cercador:

Trilogyrock, dissabtes de 15:00 a 18:00 ------ Afegir concert a l'agenda ------ Myspace de Trilogy Rock ------ Repopblica
The content of this website is in Catalan. Do you want to translate it to your language?  

Agenda de concerts


Tots els concerts de l'agenda.


Aquesta és la llista de concerts que considerem interessants segons els nostres criteris, i resaltant sempre els concerts en poblacions de la Catalunya Central que normalment tenen poc ressó i és dificil d'aconseguir-ne informació.
 
Si us ocupeu de la programació d'una sala de concerts, o sou un grup, o simplement sabeu d'algun concert que creieu que hauria d'apareixer a la nostra agenda de concerts, i encara no hi és, ens podeu fer arribar la informació per e-mail: agenda@trilogyrock.com.
 
En cas de que no trobeu el concert que esteu buscant, us suggerim visitar l'agenda de concerts de Repopblica.
 
  // Data     // Grup     // Lloc
19/10/2019

dissabte  

  White Lies

  Sala Bikini - Barcelona

    Montmusic Festival

  Can Balmes - Santa Maria de Palautordera

    James Pearson

  Jamboree - Barcelona

    Yussef Dayes

  Fabra i Coats - Barcelona

    A Singer of Songs + Coffee & Wine

  La Violeta de Gràcia - Barcelona

    Urban Art Market - Concert amb Víctor Segundo

  Plaça de l'Esglèsia - Granollers

    Dan Livingstone & The Griffintown Jug Addicts

  DosKiwis - Rupià

    FET Festival

  Varis - Torelló

    BB sin sed + Zanahorions + 3Golpes

  Sala NauB1 - Granollers

    Tiga + Kosmos

  Nitsa Apolo - Barcelona

    Palace + MarthaGunn

  Sala Sidecar - Barcelona

    Nøvak en Hangar: Refectori + Catástrofe Club + Ô Paradis + Tecib

  Hangar.org - Barcelona

    Arce

  La [2] Apolo - Barcelona

    Psychedelic Furs + David J

  Sala Salamandra - l'Hospitalet de Llobregat

    Fujiya & Miyagi

  Razz Clubs - Barcelona

    Say It Loud Festival - Johnny Osbourne & Lone Ranger + Yussef Dayes...

  Fabra i Coats - Barcelona

    Atrexial + Cauldron + Evnen

  Sala Monasterio - Barcelona

    ELLLL

  Laut - Barcelona

    A Singer of Songs

  La Violeta - Barcelona

    Columna Ascaso

  PuertoHurraco - Barcelona

    TERRA FERMA 2019 - Section 5 + Janitors + Orreaga778 + Exili (Cancel·lat)

  Sala Cotton - Lleida

    BB sin sed + Zanahorions i 3Golpes

  NAUB1 - Barcelona

    Sallent Oktoberfest - Els Visitants

  Plaça Sant Antoni Maria Claret - Sallent

20/10/2019

diumenge  

  Tmm'19 - El petit de cal eril

  Nova Jazz Cava - Terrassa

    Blackbear

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Julie Doiron + Early Day Miners

  Heliogàbal - Barcelona

    Liannallull

  Zahir - Barcelona

    Pau Vallvé

  Teatro Círcol - Badalona

    Warren Schoenbright & Urso Bardo

  Kasal de Joves Roquetes - Barcelona

    Reinis "Young" Jaunais

  Jazz Cava - Vic

21/10/2019

dilluns  

  Dan Livingstone & The Griffintown Jug Addicts

  El Cafè - Girona

    Peter Bernstein Quartet

  Teatre el Liceu - Barcelona

    OMD

  Sala Apolo - Barcelona

22/10/2019

dimarts  

  Matthew and the Atlas

  Antiga Fàbrica Estrella Damm - Barcelona

    Cicle Radial 4:: Espacio Profundo | Srta “Y” + Llapispanc

  La Rubia Teatre - Barcelona

    Lord Dying + Earth Ship

  Sala Rocksound - Barcelona

    Vanessa Paradis

  Teatre Barts - Barcelona

    Yamandu Costa

  Palau de la Música - Barcelona

    Allah-Las + Mapache and Tim Hill + Reverberation Radio

  Sala Apolo - Barcelona

23/10/2019

dimecres  

  Pixies

  Sant Jordi Club - Barcelona

    Abigail + Atonement + Violentor + Draconis Infernum

  Sala Upload - Barcelona

    Rootsound Fest: Alice Wallace

  Sala Rocksound - Barcelona

    Richard Bona & Alfredo Rodríguez

  Sala Barts - Barcelona

    Abigail + Atonement + Violentor + Draconis Infernum

  Sala Upload - Barcelona

24/10/2019

dijous  

  Dawes + Xavier Calvet

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

    Festa documental Sonido Mosca

  Psycho - Barcelona

    Groove Fest - Wild Karma

  Groove - Tarragona

    Cruïlla de Tardor - Gluecifer + Kosmic Boogie Tribe

  Sala Apolo - Barcelona

    Anne Gillis

  Auditori Meier, MACBA - Barcelona

25/10/2019

divendres  

  Mazoni

  Sala Apolo - Barcelona

    Jordi Farreras

  OhYeah Records - Barcelona

    La Polla Records

  Palau Sant Jordi - Barcelona

    The Dustaphonics

  Marula Café - Barcelona

    Groove Fest - Tommy and The Commies

  Groove - Tarragona

    Lauren Daigle

  Sala Apolo - Barcelona

    Dengue Dengue Dengue

  Nitsa Apolo - Barcelona

    Germán Carrascosa y la alegría del barrio + Black Islands

  Z0W1E - l'Hospitalet de Llobregat

    Nebula

  Sala Upload - Barcelona

    Brucstock - The Missing Leech

  Cal Serrat - El Bruc

    ¡La unión hace la fiesta! Hijauh USB presenta Caballito Records

  Z0W1E - L'Hospitalet de Llobregat

    Wind Atlas + Reserva Espiritual de Occidente

  Sala VOL - Barcelona

    Reserva Espiritual de Occidente + Wind Atlas

  Sala VOL - Barcelona

    Sly & the family drone + Stef Kett + Oldseed & Carolyn Mark

  El Pumarejo - l'Hospitalet de Llobregat

26/10/2019

dissabte  

  Groove Fest - Carolyn Mark + Oldseed

  Groove - Tarragona

    EJ Marais + Bofirax

  Sala Taro - Barcelona

    Brucstock

  Cal Serrat - El Bruc

    Intimate Journeys: Dekmantel Soundsystem (5 hour set)

  Razz Clubs - Barcelona

    La URSS + Nois

  Sala VOL - Barcelona

    Primal Necromancy + No Rights + PSL Dragunov

  Bar Ceferino - Barcelona

    Elliott Murphy Band

  Teatre de La Garriga - La Garriga

    The Gundown + Udol + Turment + Moshbowl.

  Kasal de Joves Roquetes - Barcelona

    Sean Nicholas Savage

  Miscelanea - Barcelona

    La Polla Records

  Palau Sant Jordi - Barcelona

    Eyehategod (Cancel·lat)

  Sala Salamandra - L'Hospitalet de Llobregat

    Herbie Hancock

  Palau de la Música Catalana - Barcelona

    Airbourne + Supersuckers

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Tarraco Punk Calling - The Missing Leech + Desquici...

  Mr Mojo - Tarragona

    La Nit Més Fosca Festival - Mad Squad + Angoixa... (Postposat)

  Atzavara Club - Sant Feliu de Guíxols

    White Hounds + Bøbine

  Sala Slow - Barcelona

    Solidarity Fest of Parkinson's - Ran Ran Ran

  Jardins de la Rambla de Sants - Barcelona

    Wild Karma + Psycho Tendencies

  Sala Upload - Barcelona

27/10/2019

diumenge  

  El Último Vermut del Mes amb Mujeres

  Nou Mercat Dels Encants - Barcelona

    Brucstock - Espígol

  Cal Serrat - El Bruc

    Covenant

  Sala Bikini - Barcelona

    The Achivers

  Cafè del Teatre - Lleida

    The Sobers + Union Jack + Robots

  Sala New Underground - Barcelona

    James Blake

  Auditori CCIB - Barcelona

28/10/2019

dilluns  

  Mark Lanegan

  Sala Apolo - Barcelona

29/10/2019

dimarts  

  Alfa Mist

  Sala La Nau - Barcelona

    Proactiva Open Arms - Cala Vento + Maria Arnal i Marcel Bages + Mishima...

  Sala Apolo - Barcelona

    Priests

  Sala Sidecar - Barcelona

    Lewis Capaldi (Entrades Exhaurides)

  Sala Bikini - Barcelona

30/10/2019

dimecres  

  Tommy and the Commies

  Sala Meteoro - Barcelona

    Ghost-Note

  La Nau - Barcelona

    Canibal Sound System - Chi Ching Ching

  Sala Apolo - Barcelona

    Crypt Trip + High Reeper

  Sala Rocksound - Barcelona

    Glen Hansard + Nina Hynes

  Palau de la Música - Barcelona

    10.000 Russos

  Mr Mojo - Tarragona

31/10/2019

dijous  

  Mud Twins + E.T. Explore Me

  Llimac Elèctric - Lleida

    Cloven Hoof

  Sala Monasterio - Barcelona

    Backtrack + Push + Turment

  Sala Razzmatazz 3 - Barcelona

    Cruïlla de Tardor - Planet Hemp

  Sala Apolo - Barcelona

    Twilight Sad

  La Nau - Barcelona

    Sad Girl

  Heliogàbal - Barcelona

01/11/2019

divendres  

  Mitch Polzak & the Kaw-ligas

  Sala New Underground - Barcelona

    Mothercrow

  Mr Mojo - Tarragona

    The Mystery Lights

  Sala Upload - Barcelona

    Espectres + Els Bourbon + PD Fumantxú

  Can Batlló - Barcelona

02/11/2019

dissabte  

  GO Cactus + Escorpio

  Sala Taro - Barcelona

    Grant-Lee Phillips

  Sala Sidecar - Barcelona

    Dorian Wood

  Auditori - Barcelona

    La Nena Samsó

  Café Colón - Montcada i Reixac

    Mud Twins

  La Traviesa - Torredembarra

    Fontaines D.C. + The Altered Hours

  La [2] Apolo - Barcelona

    METAL CAT FEST 2

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Jeremy Dumont Quintet feat Godwin Louis

  Club Sunset - Girona

    Cryfemal + The Last Oblation + Inverted Cross

  Sala Monasterio - Barcelona

    METAL CAT FEST 2

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

    Pip Blom

  Razz Clubs - Barcelona

    Olden Yolk

  Heliogàbal - Barcelona

03/11/2019

diumenge  

  John Illsley

  Sala Apolo - Barcelona

    minim

  Bar el Casal - Almacelles

    Sound System Culture Bcn . Sounday Session

  The club M7 - Barcelona

    No Zodiac + Blood For Betrayal + Thirteenth

  Sala Upload - Barcelona

    Jackie Mendoza

  Sala Upload - Barcelona

    Annihilator + Archer Nation

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

    Lizz Wright

  Teatre de Sant Cugat - Sant Cugat

    Nick Waterhouse + The Roves

  Sala Apolo - Barcelona

    jACKIE mENDOZA

  Heliogàbal - Barcelona

    The Geeks + Appraise + Kid Tunero

  Kasal de Joves Roquetes - Barcelona

    Vermut Musical amb Cine Núria i Espígol

  Plaça de la Brisa - Mataró

04/11/2019

dilluns  

  Primal Scream

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Far Caspian

  Sala VOL - Barcelona

05/11/2019

dimarts  

  Prima Donna

  Sala Rocksound - Barcelona

    Mark Guiliana Beat Music

  La [2] Apolo - Barcelona

    Mira Festival 2019

  Varis - Barcelona

    McKinley James

  Barbara Ann - Barcelona

    The Divine Comedy

  Sala Apolo - Barcelona

06/11/2019

dimecres  

  Rootsound Fest: Ward Hayden & The Outliers

  Sala Rocksound - Barcelona

    Truckfighters

  Sala Razzmatazz 3 - Barcelona

    Молчат Дома + Congregación Fortea

  Sala Meteoro - Barcelona

    Mira Festival 2019

  Varis - Barcelona

    Melingo

  Sala Luz de Gas - Barcelona

    Cruïlla de Tardor - Tiken Jah Fakoly

  Sala Apolo - Barcelona

    Lucky Chops

  Sala Razzmatazz - Barcelona

07/11/2019

dijous  

  Mira Festival 2019

  Fabra i Coats - Barcelona

    Maria Callas

  Teatre Auditori - Sant Cugat

    Calf + Feedbacker

  Cenctre Cívic La Fonteta - Sant Feliu de Codines

08/11/2019

divendres  

  CARLA

  Barts Club - Barcelona

    El gran guateque, Homenaje a los grupos barceloneses de los año

  Sala Upload - Barcelona

    Mira Festival 2019

  Fabra i Coats - Barcelona

    Songstore

  Heliogàbal - Barcelona

    Badalona Calling Weekender - Exploited + Partisans + Maif of Ace...

  Sala Estraperlo - Badalona

    The Wax + Habitar La Mar

  Sala Rocksound - Barcelona

    Moonspell + Rotting Christ + Silver Dust

  Sala Salamandra - L'Hospitalet de Llobregat

    Mutilated Judge + Cyatec + Metal Slug

  Ceferino - Barcelona

    Digger & The Pussycats

  Mr Mojo - Tarragona

    HeWhoCannotBeNamed

  Marula Café - Barcelona

    Tom Rosenthal + Odina

  Antiga Fàbrica d'Estrella Damm - Barcelona

    Inglorious

  Sala Sidecar - Barcelona

    Tom Rosenthal

  Antiga Fàbrica Estrella Damm - Barcelona

    The Wax

  Sala Rocksound - Barcelona

    Cala Vento

  Sala Apolo - Barcelona

09/11/2019

dissabte  

  Pigmy

  Almo2bar - Barcelona

    Mira Festival 2019

  Fabra i Coats - Barcelona

    Metalcova Fest XII - Tygers of Pan Tang + Picture + Night + Toledo Steel

  Sala la Báscula - Barcelona

    Badalona Calling Weekender - Shelter

  Sala Estraperlo - Badalona

    Currents Trio amb Dave Holland, Zakir Hussain i Chris Potter

  Sala Barts - Barcelona

    Mayhem + Gaahls Wyrd + Gost

  Sala Salamandra - L'Hospitalet de Llobregat

    The Wax + Habitar La Mar + Sad Boys

  Sala Stroika - Manresa

    Dan Baird And Homemade Sin

  Sala Upload - Barcelona

10/11/2019

diumenge  

  Vultures Vengance · Löanshark

  Sala Rocksound - Barcelona

11/11/2019

dilluns  

  Cass McCombs

  La Nau - Barcelona

    Sons of the East + Cesc

  CAT Tradicionàrius - Barcelona

    Cigarettes After Sex

  Sala Apolo - Barcelona

12/11/2019

dimarts  

  Psychedelic Porn Crumpets

  Sala Razzmatazz 3 - Barcelona

    Mika

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Lisa Stansfield

  Teatre Coliseum - Barcelona

    Joe Lovano Trio Tapestry

  Fundació Conservatori Liceu - Barcelona

    Roo Panes

  Antiga Fàbrica d'Estrella Damm - Barcelona

13/11/2019

dimecres  

  Rootsound Fest: Sarah Vista

  Sala Rocksound - Barcelona

    Yawners + She danced slowly

  Sala VOL - Barcelona

    Route RF 2019: Frank Carter & The Rattlesnakes

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Martín Leiton Big Band

  Luz de Gas - Barcelona

    Ponent Roots Festival

  La Casa de les 3 Àmfores i Grans Records - Lleida

14/11/2019

dijous  

  Hannah Williams & the Affirmations

  Sala Upload - Barcelona

    Tyler Ramsey + Maren

  Sala Sidecar - Barcelona

    Goodspeed You Black Emperor

  Sala Apolo - Barcelona

    O terno

  Sala Razzmatazz 3 - Barcelona

    Oriol Tramvia

  Voilà - Manresa

    Insomnium + The Black Dahlia Murder + Stam1na

  Sala Razzmatazz - Barcelona

15/11/2019

divendres  

  Balancí

  Casa Irla - Sant Feliu de Guíxols

    Bear's Den

  La [2] Apolo - Barcelona

    Damask Metal Fest II

  Sala Salamandra - L'Hospitalet de Llobregat

    Surf Curse

  Sala VOL - Barcelona

    Ponent Roots Festival - The Aggrolites + Joel Sarakula

  Cotton Club - Lleida

    Body of Light + Oblique & Carlos Bayona

  Zow1E - l'Hospitalet de Llobregat

16/11/2019

dissabte  

  Manel

  Poble Espanyol - Barcelona

    James Eleganz

  La Garrina - Girona

    Especial Daniel Johnston

  Ràdio Sant Joan - Sant Joan de Vilatorrada

    Dirty Dozen Brass Band

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

    The Aggrolites

  Sala Estraperlo - Badalona

    Leprous + Port Noir + The Ocean

  Sala Apolo - Barcelona

    Thrice + Petrol Girls (Sold Out)

  La [2] Apolo - Barcelona

    Ponent Roots Festival

  Beat Cafè i Soul - Lleida

    RETRO HEX: The Creeping Terrors (London) + Malefixio + Dj Cavey Nik (Dead and Buried, Londres) + Dj Lady Stardust

  Sala Meteoro - Barcelona

17/11/2019

diumenge  

  Ron Carter Foursight

  Sala Barts - Barcelona

    James Eleganz

  El Menjador de la Beckett - Barcelona

    Giant Sand

  La Nau - Barcelona

    Tony Black

  Jazz Cava - Vic

    Ponent Roots Festival

  Cotton Club Lleida - Lleida

    Kadavar + Hällas

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

18/11/2019

dilluns  

  Christian Scott aTunde Adjuah

  Sala Barts - Barcelona

    Stems

  Sala Upload - Barcelona

19/11/2019

dimarts  

  Electric Mary

  Sala Bóveda - Barcelona

    Of The Wand & The Moon

  Sala Meteoro - Barcelona

    Tropical Fuck Storm

  Sala Upload - Barcelona

    Ferran Palau

  Ultra-Local Records - Barcelona

    Lysistrata

  Sala Sidecar - Barcelona

20/11/2019

dimecres  

  Orville Peck

  Sala Sidecar - Barcelona

    Robert Forster

  Auditori de Barcelona - Barcelona

    Detroit Cobras

  Sala Upload - Barcelona

    Ablaze

  Sala Rocksound - Barcelona

    Balkan Paradise Orchestra

  Sala Apolo - Barcelona

21/11/2019

dijous  

  Sacred Reich + Night Demon

  Sala Salamandra 1 - l'Hospitalet de Llobregat

    Sacred Reich

  Sala Salamandra - l'Hospitalet de Llobregat

    Alice Phoebe Lou

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

    Dub Inc + Stick Figure

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Tim Easton

  El Medi - Barcelona

    Bjron

  Sala Apolo - Barcelona

    John Scofield

  Teatre Barts - Barcelona

    Tommy Stinson

  Sala Rocksound - Barcelona

22/11/2019

divendres  

  Holygram

  Sala Z0W1E - L'Hospitalet de Llobregat

    Schizophrenic Spacers

  Sala Upload - Barcelona

    El Tercer Semestre + Tilde

  Balboa - Sabadell

    Aliment + Tercer Sol + Paz SS

  Sala VOL - Barcelona

23/11/2019

dissabte  

  Anari

  Bravium Teatre - Reus

    Snake Corps

  Sala Zero - Tarragona

    Alphaville

  TBA - Barcelona

    Of Monsters And Men

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    808 State (Live)

  Razz Clubs - Barcelona

    Violblast + Injector + Exessus

  Sala Monasterio - Barcelona

    Daniel Norgren

  Jazz Cava - Vic

    Rec Rec Fest

  La Capsa - El Prat de Llobregat

    Geoff Farina

  Renau - Tarragona

24/11/2019

diumenge  

  Vampire Weekend

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Banane Metalik + Blatoidea + Lobötomics

  Sala Rocksound - Barcelona

    Dino Ratso

  La Monopol - Barcelona

25/11/2019

dilluns  

  The Waterboys

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Nilüfer Yanya

  Sala Razzmatazz - Barcelona

26/11/2019

dimarts  

  Kate Tempest

  La [2] Apolo - Barcelona

    Booze & Glory + Giuda + Analogs

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Greta Van Fleet

  Sant Jordi Club - Barcelona

    La Nena Samsó

  Oh, yeah Records - Barcelona

27/11/2019

dimecres  

  Loly Carner

  Sala Apolo - Barcelona

    Klaus Johann Grobe

  Sala Upload - Barcelona

    Nikki Lane (Cancel·lat)

  La Nau - Barcelona

    D.A.D.

  Sala Salamandra - l'Hospitalet de Llobregat

28/11/2019

dijous  

  Geoff Farina

  Heliogàbal - Barcelona

    Low Roar

  Sala Sidecar - Barcelona

29/11/2019

divendres  

  Hot Chip

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Geoff Farina

  Jazz Cava - Vic

    Fem d'Aquí FEST - CRIM + Blowfuse + LaInquisición + Deadyard

  La Cabra - Vic

    Exciter

  Sala Bóveda - Barcelona

    Alva Noto & Anne James Chaton

  Caixaforum - Barcelona

    Imperium Dekadenz + Vargsheim

  Sala Monasterio - Barcelona

30/11/2019

dissabte  

  Juan Wauters (Sold Out)

  Heliogàbal - Barcelona

    Henri Herbert

  La Traviessa - Torredembarra

    Espígol + Obrigada + Mínim

  Llimac Elèctric - Lleida

    Cockney Rejects + Culandra + Brux

  Sala Estraperlo - Badalona

    Crystal Viper + Kilmara

  Cafè del Teatre - Lleida

01/12/2019

diumenge  

  Bruce Dickinson

  Hotel Catalonia - Barcelona

    Henri Herbert

  Ambigú - El Vendrell

02/12/2019

dilluns  

  Leonie Evans

  El Cafè - Girona

03/12/2019

dimarts  

  Madball

  Sala Razzmtazz - Barcelona

    Madball

  Sala Razzmtazz - Barcelona

06/12/2019

divendres  

  Archive

  La [2] Apolo - Barcelona

    Secret Vida Festival

  Varis - Vilanova i la Geltrú

    Prateek Kuhad

  Sala Razzmatazz - Barcelona

07/12/2019

dissabte  

  Ultra-Local Records VII Aniversari

  Ultra-Local Records - Barcelona

    Velvet Candles

  99% Moto Bar - Barcelona

    Blue Hawaii

  Sala Laut - Barcelona

    Secret Vida Festival

  Varis - Vilanova i la Geltrú

    Festival Incivic 20é Aniversari - Bullitt + Bad Mongos + The Unfinished Sympathy...

  Cenctre Cívic La Fonteta - Sant Feliu de Codines

08/12/2019

diumenge  

  Blavk Orb + Malke

  Freedonia - Barcelona

    Ghost + Al Them Witches

  Sant Jordi Club - Barcelona

    Blavk Orb + MALKE

  Freedonia - Barcelona

10/12/2019

dimarts  

  Clutch + Graveyard + Kamchatka

  Sala Apolo - Barcelona

    Brennan Savage

  Sala Razzmatazz - Barcelona

11/12/2019

dimecres  

  Archspire + Beneath the Massacre + Vulvodynia + Inferi

  Sala Bóveda - Barcelona

12/12/2019

dijous  

  Elder Island

  Sala Sidecar - Barcelona

    !!!

  Sala Apolo - Barcelona

13/12/2019

divendres  

  Ilegales

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    The Golden Gate Quartet

  Palau de la Música Catalana - Barcelona

    Attila + Veil Of Maya

  Sala Bóveda - Barcelona

14/12/2019

dissabte  

  Nitzer Ebb

  Sala Apolo - Barcelona

    Lapsus 2019 | ACT 3 - A Sonic Womb --- Suzanne Ciani

  CCCB - Barcelona

    Dennis Lloyd

  TBA - Barcelona

    Lidia Damunt

  Sala VOL - Barcelona

    Skindred

  Sala Salamandra - L'Hospitalet de Llobregat

    Cultura Tres + Keziah + Magec + Malke

  Cenctre Cívic La Fonteta - Sant Feliu de Codines

15/12/2019

diumenge  

  Iron Savior

  Sala Bóveda - Barcelona

17/12/2019

dimarts  

  City Of The Sun

  Sala Sidecar - Barcelona

20/12/2019

divendres  

  Estrella Morente

  Palau de la Música - Barcelona

    Ferran Palau + El Petit de Cal Eril

  Sala Apolo - Barcelona

22/12/2019

diumenge  

  Gamelan Penempaan Guntur - Concert de Solstici d'Hivern

  Museu de la Música de Barcelona - Barcelona

    Invisible Limits

  Sala Zero - Tarragona

25/12/2019

dimecres  

  Pau Riba & De Mortimers

  Sala Sarau - Badalona

28/12/2019

dissabte  

  Jamaican Sounds Festival 2019 - Skatalà + Bad Manners + Buster Shuffle

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Los Salvajes i Pere Gené

  Sala Upload - Barcelona

    Godzilla

  Cal Gallifa - Sant Joan de Vilatorrada

10/01/2020

divendres  

  Zombi Pujol

  Ateneu 24 de Juny - Girona

12/01/2020

diumenge  

  Antiflag

  Sala Estraperlo - Badalona

17/01/2020

divendres  

  Onza + Ground

  Sala Rocksound - Barcelona

18/01/2020

dissabte  

  The Toy Dolls + CRIM

  Sala Razzmatazz - Barcelona

22/01/2020

dimecres  

  Smooth Hound Smith

  Sala Rocksound - Barcelona

    Smooth Hound Smith

  Sala Rocksound - Barcelona

23/01/2020

dijous  

  Keane

  Sala Razzmatazz - Barcelona

25/01/2020

dissabte  

  Morgan

  Sala Apolo - Barcelona

    Morgan

  Sala Apolo - Barcelona

26/01/2020

diumenge  

  Angel Olsen + Hand Habits

  Sala Razzmatazz - Barcelona

31/01/2020

divendres  

  Dino Ratso

  Oh, Yeah! Records - Barcelona

    Wim Mertens

  Palau de la Música - Barcelona

    Abbath + 1349 + Vltimas

  Sala Salamandra - l'Hospitalet de Llobregat

04/02/2020

dimarts  

  Sabaton + Apocalyptica + Amaranthe

  Sant Jordi Club - Barcelona

07/02/2020

divendres  

  Michael Malarkey

  Antiga Fàbrica d'Estrella Damm - Barcelona

    Ride

  Sala Apolo - Barcelona

08/02/2020

dissabte  

  Kindness

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Ktatonik Fest III

  TBA - Llançà

    Noctem + Altarage + Barbarian Swords + Survival Is Suicide

  Sala Bóveda - Barcelona

12/02/2020

dimecres  

  The Aristocrats

  Sala Apolo - Barcelona

13/02/2020

dijous  

  Gospelbeach

  Sala Rocksound - Barcelona

14/02/2020

divendres  

  William The Conqueror

  Sala Rocksound - Barcelona

15/02/2020

dissabte  

  091

  Sala Apolo - Barcelona

19/02/2020

dimecres  

  Maine

  Sala Bóveda - Barcelona

    Supersuckers

  Sala Rocksound - Barcelona

20/02/2020

dijous  

  Big Thief

  La [2] Apolo - Barcelona

    Patrick Watson

  Sala Apolo - Barcelona

    Kacy & Clayton

  Sala Rocksound - Barcelona

21/02/2020

divendres  

  Current Swell + Ocie Elliott

  Sala Sidecar - Barcelona

22/02/2020

dissabte  

  Mabel

  Sala Apolo - Barcelona

    DeWolff

  La Nau - Barcelona

23/02/2020

diumenge  

  Freedom Call + Taken

  Sala Bóveda - Barcelona

    Monster Magnet

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

25/02/2020

dimarts  

  Tindersticks - 21 Festival Mil·lenni

  Palau de la Música - Barcelona

27/02/2020

dijous  

  Sandy Alex G

  Sala Razzmatazz 3 - Barcelona

    Goran Bregovic

  Palau de la Música - Barcelona

    The Bay Strikes Back Tour - Testament + Exodus + DeathAngel

  Sala Razzmatazz - Barcelona

28/02/2020

divendres  

  Jethro Tull

  Teatre Barts - Barcelona

    The Jazz at Lincoln Center Orchestra amb Wynton Marsalis

  Palau de la Música - Barcelona

29/02/2020

dissabte  

  Algiers

  Sala Razzmatazz 3 - Barcelona

01/03/2020

diumenge  

  Tycho + Poolside

  Sala Apolo - Barcelona

02/03/2020

dilluns  

  Ghostemane

  Sala Razzmatazz - Barcelona

09/03/2020

dilluns  

  1975

  Sant Jordi Club - Barcelona

11/03/2020

dimecres  

  Modern Nature

  Sala VOL - Barcelona

13/03/2020

divendres  

  Anathema

  Sala Apolo - Barcelona

16/03/2020

dilluns  

  DIIV

  La [2] Apolo - Barcelona

19/03/2020

dijous  

  Metronomy

  Sala Razzmatazz - Barcelona

20/03/2020

divendres  

  Rockin' Hillbilly Weekender 3

  Hotel Canada Palace - Calafell

    Hatari

  Sala Salamandra - L'Hospitalet de Llobregat

21/03/2020

dissabte  

  Barón Rojo + Panzer

  Sala Razzmatazz - Barcelona

    Rockin' Hillbilly Weekender 3

  Hotel Canada Palace - Calafell

22/03/2020

diumenge  

  Rockin' Hillbilly Weekender 3

  Hotel Canada Palace - Calafell

23/03/2020

dilluns  

  Russian Circles + Torche

  Sala Apolo - Barcelona

27/03/2020

divendres  

  Fat Freddy's Drop

  Sala Razzmatazz - Barcelona

28/03/2020

dissabte  

  The Cat Empire

  Sant Jordi Club - Barcelona

02/04/2020

dijous  

  Deranged

  Sala Rocksound - Barcelona

04/04/2020

dissabte  

  The 69 Eyes

  Sala Salamandra - l'Hospitalet de Llobregat

06/04/2020

dilluns  

  Annabeth

  El Cafè - Girona

14/04/2020

dimarts  

  Kreator + Lamb of God

  Sala Razzmatazz - Barcelona

17/04/2020

divendres  

  Ziggy Alberts

  Sala Razzmatazz 2 - Barcelona

    Bon Iver

  Palau Sant Jordi - Barcelona

26/04/2020

diumenge  

  Nick Cave and The Bad Seeds

  Palau Sant Jordi - Barcelona

29/04/2020

dimecres  

  Dool

  Sala Bóveda - Barcelona

01/05/2020

divendres  

  Machine Head

  Sala Razzmatazz - Barcelona

07/05/2020

dijous  

  Brian Fallon & The Howling Weather

  Sala Apolo - Barcelona

    Conception

  Sala Salamandra - L'Hospitalet de Llobregat

08/05/2020

divendres  

  Swans + Norman Westberg

  Sala Razzmatazz - Barcelona

15/05/2020

divendres  

  Larkin Poe

  Sala Apolo - Barcelona

21/05/2020

dijous  

  Giant Rooks

  Sala Razzmatazz - Barcelona

23/05/2020

dissabte  

  The Dead South

  Sala La Nau - Barcelona

30/05/2020

dissabte  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

01/07/2020

dimecres  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

02/07/2020

dijous  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

03/07/2020

divendres  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

04/07/2020

dissabte  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

05/07/2020

diumenge  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

06/07/2020

dilluns  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

07/07/2020

dimarts  

  28th PSYCHOBILLY MEETING Pineda de Mar 2020

  Varis - Pineda de Mar

01/08/2020

dissabte  

  Atomic RNR Club - Crazy Cavan + Breathless

  Sala Upload - Barcelona

02/10/2020

divendres  

  Elton John

  Palau Sant Jordi - Barcelona

03/10/2020

dissabte  

  Elton John

  Palau Sant Jordi - Barcelona

17/10/2020

dissabte  

  La Sentina + La Ludwig Band + Valentina and TEP

  Sala Taro - Barcelona

19/01/2038

dimarts  

  Cultura Viva - The Original Wailers feat Al Anderson + Slashe meets Freedom Cry

  Platja de Calella - Calella

    Laura Gouria & The Rising Band

  El Mirallet - Granollers

    The Faimt

  LAUT - Barcelona

    Matt Simons

  Sala Apolo - Barcelona

    Pau Riba

  Sala El Torín - Olot

 

   Translator

Translate to:
 

   Per ciutats

Concerts a Almacelles
// 1 concerts en total
Concerts a Badalona
// 7 concerts en total
Concerts a Barcelona
// 295 concerts en total
Concerts a Calafell
// 3 concerts en total
Concerts a Calella
// 1 concerts en total
Concerts a El Bruc
// 3 concerts en total
Concerts a El Prat de Llobregat
// 1 concerts en total
Concerts a El Vendrell
// 1 concerts en total
Concerts a Girona
// 6 concerts en total
Concerts a Granollers
// 3 concerts en total
Concerts a l'Hospitalet de Llobregat
// 4 concerts en total
Concerts a La Garriga
// 1 concerts en total
Concerts a Llançà
// 1 concerts en total
Concerts a Lleida
// 9 concerts en total
Concerts a l\'Hospitalet de Llobregat
// 14 concerts en total
Concerts a Manresa
// 2 concerts en total
Concerts a Mataró
// 1 concerts en total
Concerts a Montcada i Reixac
// 1 concerts en total
Concerts a Olot
// 1 concerts en total
Concerts a Pineda de Mar
// 8 concerts en total
Concerts a Reus
// 1 concerts en total
Concerts a Rupià
// 1 concerts en total
Concerts a Sabadell
// 1 concerts en total
Concerts a Sallent
// 1 concerts en total
Concerts a Sant Cugat
// 2 concerts en total
Concerts a Sant Feliu de Codines
// 3 concerts en total
Concerts a Sant Feliu de Guíxols
// 2 concerts en total
Concerts a Sant Joan de Vilatorrada
// 2 concerts en total
Concerts a Santa Maria de Palautordera
// 1 concerts en total
Concerts a Tarragona
// 10 concerts en total
Concerts a Terrassa
// 1 concerts en total
Concerts a Torelló
// 1 concerts en total
Concerts a Torredembarra
// 2 concerts en total
Concerts a Vic
// 5 concerts en total
Concerts a Vilanova i la Geltrú
// 2 concerts en total
------
© Trilogy Rock 2006-2019 Notícies // Agenda concerts // Cròniques // Podcast // El programa // Playlist // Links // Contactar Disseny web: Space Bits