Trilogy Rock

Cercador:

Trilogyrock, dissabtes de 15:00 a 18:00 ------ Afegir concert a l'agenda ------ Myspace de Trilogy Rock ------ Repopblica
The content of this website is in Catalan. Do you want to translate it to your language?  

Agenda de concerts


Concerts a Barcelona


Aquesta és la llista de concerts de Barcelona que considerem interessants segons els nostres criteris.
 
Si us ocupeu de la programació d'una sala de concerts, o sou un grup, o simplement sabeu d'algun concert que creieu que hauria d'apareixer a la nostra agenda de concerts, i encara no hi és, ens podeu fer arribar la informació per e-mail: agenda@trilogyrock.com.
 
En cas de que no trobeu el concert que esteu buscant, us suggerim visitar l'agenda de concerts de Repopblica.
 
- Consulteu l'adreça de les sales de concerts de Barcelona
 
  // Data     // Grup     // Lloc
21/08/2019

dimecres  

  John Nemeth

  Sala Rocksound

23/08/2019

divendres  

  Pau Vallvé

  Zona Pícnic - Poble Espanyol

    Concert acústic: Mark Geary + Davy Lyons

  Atelier Güell

30/08/2019

divendres  

  Commando 9mm + Insershow + Ratpenat

  Festes de Sants

    Liza Casullo

  La Revoltosa

    Lindstrøm live! · Shelby Grey · Arnau Obiols

  Nitsa Apolo

31/08/2019

dissabte  

  Randy Greer & Ignasi Terraza

  Jamboree

    TRT + Fastloud + Ratpak

  Sala New Underground

01/09/2019

diumenge  

  VOTR - Steve Gunn

  Sala Sidecar

02/09/2019

dilluns  

  Billie Eilish (Entrades Exhaurides)

  Poble Espanyol

04/09/2019

dimecres  

  Mystic Braves

  Sala Sidecar

05/09/2019

dijous  

  Temples

  Sala Upload

    Presentación del Rootosund Fest - Jim Vieco

  OD Hotels

06/09/2019

divendres  

  Powerpop night: Les Concordes + Pogy & les Kefars

  Barbara Ann

    FIDLAR

  La [2] Apolo

    Concert Monstres de l'Ebre - Menut + Gebre + Bacon Radars + Alavedra

  Sala Sidecar

    Aerodyne

  Sala Rocksound

    Post Punk Industrial Fest 2019

  Sala Razzmatazz

    Night of Darkness: Witchcraft + Necroracle + Prophets of Doom

  Sala Monasterio

    Rootsound Fest: Ward Hayden & The Outliers

  Sala Rocksound

    Lo-End Dub Live

  LAUT

07/09/2019

dissabte  

  Darkness Fest Barcelona - Sindicato Vertical + The Red Ashes +

  Sala Meteoro

    Octave One live + Kinetic System

  Razz Clubs

    The Natvral

  Sala VOL

    Nicola Cruz

  Sala Razzmatazz 1

    Down with the Gypsies

  Can Basté

    Weight of Emptiness + Pánico al Miedo + God's Funeral

  Sala Monasterio

    Amaro & Carmen

  Sala Bóveda

08/09/2019

diumenge  

  Alice Cooper + Black Stone Cherry

  Sant Jordi Club

    Acoustic Sessions - Joao Matos

  Hard Rock Cafe

    Eels

  Sala Razzmatazz

10/09/2019

dimarts  

  Mike Tramp

  Sala Upload

    Espígol + Mad Squad

  Sala VOL

11/09/2019

dimecres  

  Thundermother + Another You

  Sala Rocksound

12/09/2019

dijous  

  Nada Surf

  Sala Upload

    Buffalo Tom (cancel·lat)

  La [2] Apolo

    The Outside Hours + Daniel Ruiz

  Sal Rocksound

    TV Crime + Gūtara Kyō + Slander Tongue

  Sala Meteoro

    Wander Wildner

  Inusual Project

    Mad Max

  Sala Monasterio

13/09/2019

divendres  

  Kerri Chandler

  Razz Clubs

    Rootsound Fest: Matt Woods & The Natural Disasters

  Sala Rocksound

    Telescope + Violet Mistake

  Sala Meteoro

    The Zephyr Bones + Furguson + SDH

  Sala VOL

14/09/2019

dissabte  

  Oil Thief + Jesuve

  Màgia Roja

    Gambeat Weekend Barcelona - Cynics

  Varis

    Rootsound Fest: Charley Crockett Band

  Sala Rocksound

15/09/2019

diumenge  

  Michael Andreas

  Nota79

    Walking Dead on Broadway + Devorate The Universe + Primal Necromancy

  Sala Monasterio

18/09/2019

dimecres  

  Actors + Sigmund Wilder

  Sala Razzmatazz

    The Warlocks

  Sala Sidecar

19/09/2019

dijous  

  Mope Grooves + L.O.X

  Sala Meteoro

    Rootsound Fest: Pat Reedy & The Long Time Goners

  Sala Rocksound

    Joseba Irazoki + Marcel Bagés amb Phicus

  Sala VOL

    The Tapi Project

  Sala la Báscula

20/09/2019

divendres  

  Straytones + Phony Baloney

  Sala Rocksound

    Festival BAM

  Varis

    Error! Party: Acid Mess + Notes to Mysel

  Sala VOL

21/09/2019

dissabte  

  OFF Mercè - AskiM Invites Okaxy

  Diobar

    Bloody Brotherhood + Mixomatosis + Ultrakaos

  Bar Ceferino

    Festival BAM

  Varis

    Graveyard + Tottengot + Spectrum Mortis

  Sala Razzmatazz 3

    Rootsound Fest: Garrett T. Capps & Nasa Country

  Sala Rocksound

22/09/2019

diumenge  

  Festival BAM

  Varis

23/09/2019

dilluns  

  Festival BAM

  Varis

    Them Dirty Roses

  Sala Rocksound

    Gold

  Sala Bóveda

    Soto

  Sala Upload

24/09/2019

dimarts  

  Vola + Arch Echo + Rendezvous Point

  Sala Rocksound

25/09/2019

dimecres  

  Miami Deutsch

  Sala Upload

    Dog Eat Dog

  Sala Razzmatazz 3

    Mazoni

  Sala Apolo

26/09/2019

dijous  

  Y&T

  Sala Razzmatazz 2

    Linda Guilala

  Freedonia

    Not Scientists

  Sala Rocksound

27/09/2019

divendres  

  Le Prince Harry + Finale +Javato Live!

  Sala Meteoro

    The Holydrug Couple

  Sala Upload

    The Conscripts + Leo Fishead + Sistema De Entretenimiento + Foc

  Kasal de Joves Roquetes

    Dino Ratso

  Atelier de Pilar Güell

    Aitor Penak + Bonelli + Obrigada

  Alfa Bar

28/09/2019

dissabte  

  Grave Miasma + A Tomba Oberta

  tbc

    Plaid + Rian Treanor + Tutu

  Nitsa Club

    Estrogenfest 𝑜𝓃 𝓉𝑜𝓊𝓇 / Anímic + Lisasinson + WEIA + Chorizo

  Sala Vol

    Lapsus 2019 | ACT 2 - The Echo Chamber --- Moritz von Oswald & Pina

  Teatre del CCCB / LAUT

29/09/2019

diumenge  

  El Último Vermut Del Mes amb Ferran Palau

  Nou Mercat dels Encants

30/09/2019

dilluns  

  Crocodiles

  Sala Upload

    John Mayall

  Sala Barts

01/10/2019

dimarts  

  Wayne Hussey and Ashton Nyte

  Sala Upload

    Drivin N Cryin

  Sala Rocksound

02/10/2019

dimecres  

  Yann Tiersen

  Auditori del Fòrum

03/10/2019

dijous  

  Rootsound Fest: Guillermo Alvah & Mario Cobo

  Sala Rocksound

    Chris Salde

  Sala Bóveda

    DevilDriver

  Sala Razzmatazz 2

04/10/2019

divendres  

  Perturbator

  Sala Razzmatazz 2

    Liannallull + The Missing Leech + bateman206

  Alfa Bar

05/10/2019

dissabte  

  Ara Malikian

  Palau Sant Jordi

    Hartmann + ChuseJoven

  La Nau

    The Deltas

  Sala Upload

    The New Roses

  Sala Bóveda

    Nick Murphy

  Sala Apolo

    Teratoma + Angoixa + Reticulate

  Sala Monasterio

06/10/2019

diumenge  

  Robyn Hitchcock

  Sala Upload

    Alcatrazz Feat Graham Bonnet

  Sala Razzmatazz

    The Souljazz Orchestra

  Sala La Nau

09/10/2019

dimecres  

  Saint Etienne

  Auditori

10/10/2019

dijous  

  Rüfüs Du Sol

  Sala Apolo

    Jackson Reid Briggs & The Heaters

  Llimac Elèctric

    Sebadoh + Dearly Beloved

  Sala Razzmatazz 2

    AMFest 2019 - Festa Prèvia amb Daughters

  Fabra i Coats

11/10/2019

divendres  

  Papooz

  Sala Upload

12/10/2019

dissabte  

  Volbeat + Baroness + Danko Jones

  Sala Razzmatazz

    Caustic R. Dave & M. Mariconda

  Sala Rocksound

    Threshold

  Sala Bóveda

13/10/2019

diumenge  

  Dirty Fences

  Sala Upload

14/10/2019

dilluns  

  Bad Breeding + Mínima + Foc

  Sala Meteoro

15/10/2019

dimarts  

  Blanco White

  CAT Tradicionarius

16/10/2019

dimecres  

  Ecstatic Vision

  Sala Rocksound

    Life

  Sala Sidecar

    Max Romeo

  Sala Apolo

17/10/2019

dijous  

  The Meteors

  Marula Café

18/10/2019

divendres  

  Yussef Dayes

  Fabra i Coats

    Post Punk Female Night vol. 2 - Nox Novacula + Cruz de Navajas + Malefixio + Endora y Sus Vicios

  Sala Meteoro

    Cuco

  La [2] Apolo

    Sleep

  Sala Apolo

19/10/2019

dissabte  

  Yussef Dayes

  Fabra i Coats

    Palace

  Sala Sidecar

    Arce

  La [2] Apolo

    Atrexial + Cauldron + Evnen

  Sala Monasterio

20/10/2019

diumenge  

  Blackbear

  Sala Razzmatazz

    Julie Doiron + Early Day Miners

  Heliogàbal

21/10/2019

dilluns  

  Peter Bernstein Quartet

  Teatre el Liceu

    OMD

  Sala Apolo

22/10/2019

dimarts  

  Matthew and the Atlas

  Antiga Fàbrica Estrella Damm

    Lord Dying + Earth Ship

  Sala Rocksound

    Allah-Las

  Sala Apolo

23/10/2019

dimecres  

  Pixies

  Sant Jordi Club

    Abigail + Atonement + Violentor + Draconis Infernum

  Sala Upload

    Rootsound Fest: Alice Wallace

  Sala Rocksound

    Richard Bona & Alfredo Rodríguez

  Sala Barts

24/10/2019

dijous  

  Dawes

  Sala Razzmatazz 2

    Cruïlla de Tardor - Gluecifer

  Sala Apolo

25/10/2019

divendres  

  La Polla Records

  Palau Sant Jordi

    Nebula

  Sala Upload

26/10/2019

dissabte  

  Intimate Journeys: Dekmantel Soundsystem (5 hour set)

  Razz Clubs

    Primal Necromancy + No Rights + PSL Dragunov

  Bar Ceferino

    La Polla Records

  Palau Sant Jordi

    Herbie Hancock

  Palau de la Música Catalana

    Airbourne + Supersuckers

  Sala Razzmatazz

27/10/2019

diumenge  

  Covenant

  Sala Bikini

    James Blake

  Auditori CCIB

28/10/2019

dilluns  

  Mark Lanegan

  Sala Apolo

29/10/2019

dimarts  

  Alfa Mist

  Sala La Nau

    Priests

  Sala Sidecar

    Lewis Capaldi (Entrades Exhaurides)

  Sala Bikini

30/10/2019

dimecres  

  Crypt Trip + High Reeper

  Sala Rocksound

31/10/2019

dijous  

  Cloven Hoof

  Sala Monasterio

    Backtrack

  Sala Razzmatazz 3

    Cruïlla de Tardor - Planet Hemp

  Sala Apolo

    Twilight Sad

  La Nau

01/11/2019

divendres  

  Mitch Polzak & the Kaw-ligas

  Sala New Underground

    The Mystery Lights

  Sala Upload

    Mitch Polzak And The Kaw-Ligas

  Sala New Underground

    The Mystery Lights

  Sala Upload

02/11/2019

dissabte  

  Grant-Lee Phillips

  Sala Sidecar

    Dorian Wood

  Auditori

    Fontaines D.C.

  La [2] Apolo

    Cryfemal + The Last Oblation + Inverted Cross

  Sala Monasterio

    METAL CAT FEST 2

  Sala Razzmatazz 2

    Pip Blom

  Razz Clubs

03/11/2019

diumenge  

  John Illsley

  Sala Apolo

    No Zodiac + Blood For Betrayal + Thirteenth

  Sala Upload

    Jackie Mendoza

  Sala Upload

    Annihilator + Archer Nation

  Sala Razzmatazz 2

    Nick Waterhouse

  Sala Apolo

04/11/2019

dilluns  

  Primal Scream

  Sala Razzmatazz

05/11/2019

dimarts  

  Prima Donna

  Sala Rocksound

    Mark Guiliana Beat Music

  La [2] Apolo

    Mira Festival 2019

  Varis

    The Divine Comedy

  Sala Apolo

06/11/2019

dimecres  

  Rootsound Fest: Ward Hayden & The Outliers

  Sala Rocksound

    Truckfighters

  Sala Razzmatazz 3

    Mira Festival 2019

  Varis

    Lucky Chops

  Sala Razzmatazz 2

    Melingo

  Sala Luz de Gas

    Cruïlla de Tardor - Tiken Jah Fakoly

  Sala Apolo

07/11/2019

dijous  

  Mira Festival 2019

  Fabra i Coats

08/11/2019

divendres  

  El gran guateque, Homenaje a los grupos barceloneses de los año

  Sala Upload

    Mira Festival 2019

  Fabra i Coats

    The Wax + Habitar La Mar

  Sala Rocksound

    Mutilated Judge + Cyatec + Metal Slug

  Bar Ceferino

    Mutilated Judge + Cyatec + Metal Slug

  Ceferino

    Tom Rosenthal

  Antiga Fàbrica Estrella Damm

    The Wax

  Sala Rocksound

    Cala Vento

  Sala Apolo

09/11/2019

dissabte  

  Mira Festival 2019

  Fabra i Coats

    Metalcova Fest XII - Tygers of Pan Tang + Picture + Night + Toledo Steel

  Sala la Báscula

    Currents Trio amb Dave Holland, Zakir Hussain i Chris Potter

  Sala Barts

10/11/2019

diumenge  

  AMFest 2019

  Fabra i Coats

11/11/2019

dilluns  

  Cigarettes After Sex

  Sala Apolo

12/11/2019

dimarts  

  Psychedelic Porn Crumpets

  Sala Razzmatazz 3

    Joe Lovano Trio Tapestry

  Fundació Conservatori Liceu

13/11/2019

dimecres  

  Rootsound Fest: Sarah Vista

  Sala Rocksound

    Route RF 2019: Frank Carter & The Rattlesnakes

  Sala Razzmatazz

    Martín Leiton Big Band

  Luz de Gas

14/11/2019

dijous  

  Hannah Williams & the Affirmations

  Sala Upload

    Tyler Ramsey

  Sala Sidecar

    Insomnium + The Black Dahlia Murder + Stam1na

  Sala Razzmatazz

15/11/2019

divendres  

  Surf Curse

  Sala VOL

16/11/2019

dissabte  

  Manel

  Poble Espanyol

    Dirty Dozen Brass Band

  Sala Razzmatazz 2

    Leprous + Port Noir + The Ocean

  Sala Apolo

    Thrice

  La [2] Apolo

17/11/2019

diumenge  

  Ron Carter Foursight

  Sala Barts

    Giant Sand

  La Nau

    Kadavar + Hällas

  Sala Razzmatazz 2

18/11/2019

dilluns  

  Christian Scott aTunde Adjuah

  Sala Barts

19/11/2019

dimarts  

  Of The Wand & The Moon

  Sala Meteoro

    Tropical Fuck Storm

  Sala Upload

20/11/2019

dimecres  

  Orville Peck

  Sala Sidecar

    Robert Forster

  Auditori de Barcelona

    Detroit Cobras

  Sala Upload

    Ablaze

  Sala Rocksound

21/11/2019

dijous  

  Alice Phoebe Lou

  Sala Razzmatazz

    Dub Inc + Stick Figure

  Sala Razzmatazz

    John Scofield

  Teatre Barts

22/11/2019

divendres  

  Schizophrenic Spacers

  Sala Upload

23/11/2019

dissabte  

  Alphaville

  TBA

    Of Monsters And Men

  Sala Razzmatazz

    808 State (Live)

  Razz Clubs

    Violblast + Injector + Exessus

  Sala Monasterio

24/11/2019

diumenge  

  Vampire Weekend

  Sala Razzmatazz

    Banane Metalik + Blatoidea + Lobötomics

  Sala Rocksound

25/11/2019

dilluns  

  The Waterboys

  Sala Razzmatazz

    Nilüfer Yanya

  Sala Razzmatazz

26/11/2019

dimarts  

  Kate Tempest

  La [2] Apolo

    Booze & Glory + Giuda + Analogs

  Sala Razzmatazz

    Greta Van Fleet

  Sant Jordi Club

27/11/2019

dimecres  

  Loly Carner

  Sala Apolo

    Nikki Lane

  La Nau

29/11/2019

divendres  

  Hot Chip

  Sala Razzmatazz

    Imperium Dekadenz + Vargsheim

  Sala Monasterio

01/12/2019

diumenge  

  Bruce Dickinson

  Hotel Catalonia

06/12/2019

divendres  

  Archive

  La [2] Apolo

    Prateek Kuhad

  Sala Razzmatazz

07/12/2019

dissabte  

  Velvet Candles

  99% Moto Bar

08/12/2019

diumenge  

  Ghost + Al Them Witches

  Sant Jordi Club

10/12/2019

dimarts  

  Clutch + Graveyard + Kamchatka

  Sala Apolo

11/12/2019

dimecres  

  Archspire + Beneath the Massacre + Vulvodynia + Inferi

  Sala Bóveda

12/12/2019

dijous  

  Elder Island

  Sala Sidecar

    !!!

  Sala Apolo

13/12/2019

divendres  

  The Golden Gate Quartet

  Palau de la Música Catalana

    Attila + Veil Of Maya

  Sala Bóveda

14/12/2019

dissabte  

  Nitzer Ebb

  Sala Apolo

15/12/2019

diumenge  

  Iron Savior

  Sala Bóveda

20/12/2019

divendres  

  Estrella Morente

  Palau de la Música

25/01/2020

dissabte  

  Morgan

  Sala Apolo

26/01/2020

diumenge  

  Angel Olsen

  Sala Razzmatazz

04/02/2020

dimarts  

  Sabaton + Apocalyptica + Amaranthe

  Sant Jordi Club

07/02/2020

divendres  

  Ride

  Sala Apolo

08/02/2020

dissabte  

  Noctem + Altarage + Barbarian Swords + Survival Is Suicide

  Sala Bóveda

12/02/2020

dimecres  

  The Aristocrats

  Sala Apolo

22/02/2020

dissabte  

  Mabel

  Sala Apolo

23/02/2020

diumenge  

  Freedom Call + Taken

  Sala Bóveda

25/02/2020

dimarts  

  Tindersticks - 21 Festival Mil·lenni

  Palau de la Música

27/02/2020

dijous  

  Sandy Alex G

  Sala Razzmatazz 3

    The Bay Strikes Back Tour - Testament + Exodus + DeathAngel

  Sala Razzmatazz

28/02/2020

divendres  

  The Jazz at Lincoln Center Orchestra amb Wynton Marsalis

  Palau de la Música

01/03/2020

diumenge  

  Tycho + Poolside

  Sala Apolo

21/03/2020

dissabte  

  Barón Rojo + Panzer

  Sala Razzmatazz

02/04/2020

dijous  

  Deranged

  Sala Rocksound

01/08/2020

dissabte  

  Atomic RNR Club - Crazy Cavan + Breathless

  Sala Upload

 
 

Sales de concerts de Barcelona


Llista dels bars i les sales de concerts de Barcelona que tenen programació de concerts estable.
 
  // Sala     // Direcció
  Be Cool     Pça. Joan Llongueras, 5 // 08021 Barcelona
  Be Good     C/ Sancho De Avila 78 // 08018 Barcelona
  Bikini     C/ Deu i Mata 105 // 08029 Barcelona
  Heliogàbal     C/ Ramón y Cajal, 80 // 08012 Barcelona
  La [2]     C/ Nou de la Rambla, 111 // 08004 Barcelona
  La Farinera del Clot     Gran Via de les Corts Catalanes, 837 // 08018 Barcelona
  Palau de la Música     C/ Sant Pere Més Alt, s/n // 08003 Barcelona
  Parc del Fòrum     Rbla Prim, 2*4 // 08019 Barcelona
  Sala Apolo     C/ Nou de la Rambla, 113 // 08004 Barcelona
  Sala Razzmatazz     C/ Almogàvers, 122 // 08018 Barcelona
  Sidecar     Plaça Reial, 7 // 08002 Barcelona

   Translator

Translate to:
 

   Per ciutats

Concerts a Almacelles
// 1 concerts en total
Concerts a Badalona
// 2 concerts en total
Concerts a Barcelona
// 271 concerts en total
Concerts a Blanes
// 1 concerts en total
Concerts a Calafell
// 5 concerts en total
Concerts a Calella
// 1 concerts en total
Concerts a Canet de Mar
// 1 concerts en total
Concerts a Cubelles
// 2 concerts en total
Concerts a Girona
// 1 concerts en total
Concerts a Granollers
// 4 concerts en total
Concerts a Igualada
// 3 concerts en total
Concerts a L'Hospitalet de Llobregat
// 5 concerts en total
Concerts a La Cellera de Ter
// 4 concerts en total
Concerts a Llançà
// 1 concerts en total
Concerts a Lleida
// 3 concerts en total
Concerts a L\'Hospitalet de Llobregat
// 11 concerts en total
Concerts a Molins de Rei
// 1 concerts en total
Concerts a Mollet del Vallès
// 1 concerts en total
Concerts a Montseny
// 1 concerts en total
Concerts a Palafrugell
// 1 concerts en total
Concerts a Palamós
// 1 concerts en total
Concerts a Reus
// 2 concerts en total
Concerts a Ripollet
// 1 concerts en total
Concerts a Rupià
// 3 concerts en total
Concerts a Sant Boi de Llobregat
// 2 concerts en total
Concerts a Sant Cugat
// 2 concerts en total
Concerts a Sant Feliu de Guíxols
// 4 concerts en total
Concerts a Santa Cristina D\'Aro
// 1 concerts en total
Concerts a Sitges
// 1 concerts en total
Concerts a Tarragona
// 14 concerts en total
Concerts a Tàrrega
// 1 concerts en total
Concerts a Ullastrell
// 1 concerts en total
Concerts a Vic
// 8 concerts en total
------
© Trilogy Rock 2006-2019 Notícies // Agenda concerts // Cròniques // Podcast // El programa // Playlist // Links // Contactar Disseny web: Space Bits